Online Žaidimai

Nepaklusti Sunkumą

Žaidimas intelektas

Nepaklusti sunkumą

Nepaklusti Sunkumą Įvertinimas: 1/10

Nepaklusti sunkumą žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas taip pat gali būti vadinamas platformos žaidimas, bet jis turi tik vieną tikslą: pasiekti, kad braškių. Pagalba Charlie surinkti visus braškes lenkimo šiame mielas, bet Stimuliuojantis galvosūkio platformingo svorio. Jūs galite su rodyklių klavišus judėti ir šokinėti. Paspauskite registro keitimo klavišą, pasukti sunkumą aukštyn kojom. Žinant tai, viskas, ką jums reikia padaryti, tai galvoti apie būdu pasiekti, kad braškių vaikščioti ant platformų, ant vienos ar kitos pusės!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5533 kartus internete. Klasifikacija 3253 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 1.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Įvertinimas grindžiamas 24 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5533 kartus
Nepaklusti Sunkumą

Gravitacija, kuris taip pat vadinamas gravitacijos, yra natūralus reiškinys, pagal kurį fiziniai kūnai traukia su jėga, proporcingai jų masei. Tam tikra prasme, mes galime suprasti, tai agentas, kad sureikšmina objektų su masės ir sukelia jiems nukrenta ant žemės, kai nukrito.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Nepaklusti Sunkumą naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Intelektas flash žaidimas vadinamas Nepaklusti Sunkumą. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Nepaklusti Sunkumą ir ji yra susijusi su Intelektas. Mūsų naujas žaidimas Nepaklusti Sunkumą yra vienas iš geriausių Intelektas žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Nepaklusti Sunkumą, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Nepaklusti Sunkumą
GRĮŽTI

Intelektas dauguma baigta žaidimai

Simpsono kryžiažodžio ŽAISTI ►

Simpsono kryžiažodžio

6
6 iš 10 - 20270 balsai
Sužaista
120569
kartus

Ar jums patinka kryžiažodžius? Ar jums patinka serialo Simpsonų? Instrukcijos: naudoti pelę norėdami pasirinkti nuotrauką ir parašyti atsakymą. Taip pat galite spustelėti kairįjį pelės mygtuką į klausimą ir rašyti atsakymą. Klasikinis kryžiažodis, kad bandymai savo žinias serijos Simpsonų. Žinoma, jūs žinote visus simbolius, visose vietose, visa tai padės jums baigti žaidimą. Jei mačiau daug epiz ...

Šachmatai Dabar Naršo ŽAISTI ►

Šachmatai dabar naršo

5
5 iš 10 - 11330 balsai
Sužaista
101385
kartus

Šachmatų žaidimas internete! Bandykite laimėti šį žaidimą internete ir gauti pabaigą priešininko karalių. Instrukcijos: yra žaidžiamas ant 8x8 lentos su 64 kvadratų. Pradžioje kiekvienas žaidėjas (vienas žaisti su baltais gabaliukais ir vienas su juoda gabalai) valdymas 16 vienetų: vienas karalius, karalienė, dviejų Kovas du riteriai, du vyskupai, ir aštuoni pėstininkai.Šio žaidimo tikslas yra matas priešininko karalių ...

tėvų žodis paiešką ŽAISTI ►

Tėvų žodis paiešką

5
5 iš 10 - 17432 balsai
Sužaista
100514
kartus

Parenting teksto paieška žaidimą. Paspauskite ir tempkite, jei norite pasirinkti žodžiai iš žaidimo lentos. Suomių greitai patraukti didžiausių premiją rezultatas, kad galite. Kiekviena atkurti atsitiktine vieta SUBMENIU rinkinys žodžių iš bibliotekos, kad kiekvienas žaidimas yra skirtingos.