Online Žaidimai

Dovanos Lietus

Žaidimas intelektas

Dovanos lietus

Dovanos Lietus Įvertinimas: 4/10

Dovanos lietus žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Išsaugoti dovanas, kuriems iš dangaus, naudojant tik arkliukas platformą bei kai kuriuos objektus!Yra kelios funkcijos: 20 poilsinės balanso fizika žaidimo lygiai, įdomių žaidimų žaisti funkcijos, pavyzdžiui, laiko sustoti ir drebantis objektų, malonus garso takelis ir grafika, žaidimo pagalba, gražus galūnę, įvertinimas pažangos taupymo sistema su, ir dar daugiau! Jūs turite išsaugoti kaip daug dovanų, kaip jūs galite naudoti visus objektus. Tiesiog vilkite juos iš viršaus į kotą žemiau. Būkite atsargūs, nes lazda taip pat gali nukristi! Kai būsite pasirengę, spustelėkite ant debesies ir laukti dovanos sustabdyti savo figūrų krūva.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5746 kartus internete. Klasifikacija 3299 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 20 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5746 kartus
Dovanos Lietus

Ar žinote, kad mąstymas yra įgūdis, ir todėl ji gali būti vykdoma ir tobulinama? Išbandykite praktika veikla, kuri gali pagaląsti savo gebėjimą suvokti modelius ir nustatyti problemas, pagrindinis elementas spręsti galvosūkius, kaip ir tuos, kurie šioje kategorijoje, arba, kaip šiuo konkrečiu vieną. Puikus būdas pasinaudoti savo smegenis!

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Dovanos Lietus naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Intelektas flash žaidimas vadinamas Dovanos Lietus. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Dovanos Lietus ir ji yra susijusi su Intelektas. Mūsų naujas žaidimas Dovanos Lietus yra vienas iš geriausių Intelektas žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Dovanos Lietus, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Dovanos Lietus
GRĮŽTI

Intelektas dauguma baigta žaidimai

Simpsono kryžiažodžio ŽAISTI ►

Simpsono kryžiažodžio

6
6 iš 10 - 20270 balsai
Sužaista
121106
kartus

Ar jums patinka kryžiažodžius? Ar jums patinka serialo Simpsonų? Instrukcijos: naudoti pelę norėdami pasirinkti nuotrauką ir parašyti atsakymą. Taip pat galite spustelėti kairįjį pelės mygtuką į klausimą ir rašyti atsakymą. Klasikinis kryžiažodis, kad bandymai savo žinias serijos Simpsonų. Žinoma, jūs žinote visus simbolius, visose vietose, visa tai padės jums baigti žaidimą. Jei mačiau daug epiz ...

Šachmatai Dabar Naršo ŽAISTI ►

Šachmatai dabar naršo

5
5 iš 10 - 11332 balsai
Sužaista
102433
kartus

Šachmatų žaidimas internete! Bandykite laimėti šį žaidimą internete ir gauti pabaigą priešininko karalių. Instrukcijos: yra žaidžiamas ant 8x8 lentos su 64 kvadratų. Pradžioje kiekvienas žaidėjas (vienas žaisti su baltais gabaliukais ir vienas su juoda gabalai) valdymas 16 vienetų: vienas karalius, karalienė, dviejų Kovas du riteriai, du vyskupai, ir aštuoni pėstininkai.Šio žaidimo tikslas yra matas priešininko karalių ...

tėvų žodis paiešką ŽAISTI ►

Tėvų žodis paiešką

5
5 iš 10 - 17436 balsai
Sužaista
101011
kartus

Parenting teksto paieška žaidimą. Paspauskite ir tempkite, jei norite pasirinkti žodžiai iš žaidimo lentos. Suomių greitai patraukti didžiausių premiją rezultatas, kad galite. Kiekviena atkurti atsitiktine vieta SUBMENIU rinkinys žodžių iš bibliotekos, kad kiekvienas žaidimas yra skirtingos.