Online Žaidimai

Froggo

Žaidimas intelektas

Froggo

Froggo Įvertinimas: 4/10

Froggo žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

įspūdį, kur tu žaidi kaip varlė ir privalo pašalinti visas lelija trinkelės kiekvienu lygiu laimėti. Instrukcijos: Naudokite rodyklių judėti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 11218 kartus internete. Klasifikacija 1513 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 710 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 11218 kartus
Froggo

Frogger, vandens lelijos, varles, žaidimų logika,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Froggo naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Intelektas flash žaidimas vadinamas Froggo. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Froggo ir ji yra susijusi su Intelektas. Mūsų naujas žaidimas Froggo yra vienas iš geriausių Intelektas žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Froggo, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Froggo
GRĮŽTI

Intelektas dauguma baigta žaidimai

Simpsono kryžiažodžio ŽAISTI ►

Simpsono kryžiažodžio

6
6 iš 10 - 20270 balsai
Sužaista
121761
kartus

Ar jums patinka kryžiažodžius? Ar jums patinka serialo Simpsonų? Instrukcijos: naudoti pelę norėdami pasirinkti nuotrauką ir parašyti atsakymą. Taip pat galite spustelėti kairįjį pelės mygtuką į klausimą ir rašyti atsakymą. Klasikinis kryžiažodis, kad bandymai savo žinias serijos Simpsonų. Žinoma, jūs žinote visus simbolius, visose vietose, visa tai padės jums baigti žaidimą. Jei mačiau daug epiz ...

Šachmatai Dabar Naršo ŽAISTI ►

Šachmatai dabar naršo

5
5 iš 10 - 11332 balsai
Sužaista
103384
kartus

Šachmatų žaidimas internete! Bandykite laimėti šį žaidimą internete ir gauti pabaigą priešininko karalių. Instrukcijos: yra žaidžiamas ant 8x8 lentos su 64 kvadratų. Pradžioje kiekvienas žaidėjas (vienas žaisti su baltais gabaliukais ir vienas su juoda gabalai) valdymas 16 vienetų: vienas karalius, karalienė, dviejų Kovas du riteriai, du vyskupai, ir aštuoni pėstininkai.Šio žaidimo tikslas yra matas priešininko karalių ...

tėvų žodis paiešką ŽAISTI ►

Tėvų žodis paiešką

5
5 iš 10 - 17436 balsai
Sužaista
101649
kartus

Parenting teksto paieška žaidimą. Paspauskite ir tempkite, jei norite pasirinkti žodžiai iš žaidimo lentos. Suomių greitai patraukti didžiausių premiją rezultatas, kad galite. Kiekviena atkurti atsitiktine vieta SUBMENIU rinkinys žodžių iš bibliotekos, kad kiekvienas žaidimas yra skirtingos.