Online Žaidimai

Transportas Užsienietis

Žaidimas Įgūdžius

Transportas užsienietis

Transportas Užsienietis Įvertinimas: 3/10

Transportas užsienietis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Turistinis vadovas po šio cute rausvos užsienietį jo vietą! Naudokite pelę, kad vilkti ir rodyklę, kad jį atsiųs ir nustatyti kryptį. Atleiskite kairįjį pelės mygtuką, kad mesti jį pageidaujama kryptimi! Įsitikinkite, kad užsienietis pasiekia finišą saugi ir patikima! Nesvarbu, jei ji salto, tiek, kiek norite siųsti jį namo!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5512 kartus internete. Klasifikacija 3362 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 8 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5512 kartus
Transportas Užsienietis

Kiekviename įgūdžių žaidimas, rezultatas priklauso nuo žaidėjo, tiek psichinės ar fizinės įgūdžių. Šie žaidimai leidžia žaidėjams atskleisti savo sugebėjimus, nes jie yra priversti, siekiant pagerinti, tai yra mokytis iš savo klaidų, jei jie nori laimėti žaidimą. Visi žaidimai vikrumui taip pat atsitiktinai procentą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Transportas Užsienietis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Įgūdžius flash žaidimas vadinamas Transportas Užsienietis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Transportas Užsienietis ir ji yra susijusi su Įgūdžius. Mūsų naujas žaidimas Transportas Užsienietis yra vienas iš geriausių Įgūdžius žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Transportas Užsienietis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Transportas Užsienietis
GRĮŽTI

Įgūdžius dauguma baigta žaidimai

Kosmosas brangakmeniai ŽAISTI ►

Kosmosas brangakmeniai

4
4 iš 10 - 7048 balsai
Sužaista
78979
kartus

Zniszcz brangakmenių sukuriant linijų 3 ar daugiau brangakmenių tos pačios rūšies. Galite perkelti jį naudojant pelės paspausti ir apsikeitimo gretimų gamos.

Bokštas kaušeliai ledų ŽAISTI ►

Bokštas kaušeliai ledų

4
4 iš 10 - 5540 balsai
Sužaista
46158
kartus

Jūs turite sukurti aukščiausios bokštas kaušeliai ledų pasaulyje. Donaldas ir turite lašas ledų samtelis kūgio žemiau. Sunkumas yra kopėčios, kuriomis jūs judate virš plokštelių. Būkite atsargūs, jei jūs prarasti per daug kamuoliukus, prarasite žaidimą. Jūs turite mesti kamuolį tiksliai paskutinis, kuris patenka į šio likti viršuje.Aukštojo bokštas yra jums užsidirbti daugiau taškų. Parodyti savo & ...

Spauskite ji ŽAISTI ►

Spauskite ji

6
6 iš 10 - 1956 balsai
Sužaista
36091
kartus

Pelės nesilaikantiems veiksmų! Spauskite už aukštą rezultatą. Instrukcijos: spauskite taip greitai, kaip jūs galite. Grab galios iki suteiktų jums daugiau laiko. Ar turite paspausti galia?