Online Žaidimai

Žuvis Medžioklė Paukščiai

Žaidimas gyvūnai

Žuvis medžioklė paukščiai

Žuvis Medžioklė Paukščiai Įvertinimas: 8/10

Žuvis medžioklė paukščiai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, tik tikslas yra sugauti kuo daugiau paukščių, kaip jūs galite, surinkti kuo daugiau taškų, kaip jūs galite. Norėdami pereiti mažai žuvų, naudokite rodyklių klavišus į klaviatūros. Saugokitės didesnių žuvų, jie bus valgyti jums, kai jie tave liesti, todėl nepamirškite visada plaukti greičiau nei jų. Kai jums peršokti iš paviršiaus, atsiminti, kad negalima nusileisti saloje, ar jūs mirti. Taip pat, jei jūs leiskite didesni žuvies valgyti jums. Šokinėti per žiedus ir paspauskite raudonos kamuoliukus premijų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5178 kartus internete. Klasifikacija 3585 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 4 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5178 kartus
Žuvis Medžioklė Paukščiai

Apgaulė yra plaukti ratu aplink salą gauti paukščiai greičiau. Pelnyti dar daugiau taškų, pabandykite šokinėja per žiedus, kai matote juos, ar gaudyti daugiau nei vieną paukštį iš karto. Jums bus žaisti kaip šiek tiek alkanas žuvis, kuri gali šokinėti labai didelis, todėl turėsite pasinaudoti savo sugebėjimais sugauti paukščiai. Jei matote violetine kamuolys, sugauti jį, atlikti akrobatinius triukus, kai jums peršokti iš paviršiaus, kuris bus uždirbti jums daugiau taškų.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žuvis Medžioklė Paukščiai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Žuvis Medžioklė Paukščiai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žuvis Medžioklė Paukščiai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Žuvis Medžioklė Paukščiai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žuvis Medžioklė Paukščiai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žuvis Medžioklė Paukščiai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!