Online Žaidimai

Žuvis Mažėja Žuvų

Žaidimas gyvūnai

Žuvis mažėja Žuvų

Žuvis Mažėja Žuvų Įvertinimas: 6/10

Žuvis mažėja Žuvų žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas yra labai paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perkelti katė iš kairės į dešinę.Katė bus rengiama lizdą, ir juda iš kairės į dešinę taškas yra sugauti kuo daugiau žuvų, kaip jūs galite, nes jis kris iš viršaus ir jis pateks į labai dideliu greičiu. Ten bus daug rūšių žuvų. Kai kurie iš jų jums netgi turi vengti, nes jie greičiausiai nutraukti savo tinklą, ir tada jums teks pirkti naują. Jei taip nutinka, bet jūs neturite pinigų, kad pirkti naują, tada žaidimas bus baigtas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5692 kartus internete. Klasifikacija 3560 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 10 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5692 kartus
Žuvis Mažėja Žuvų

Katė nuolat juda, kol jis pasiekia ekrano kraštą, o tai reiškia, kad jūs turite tik paspausti rodyklę kairėn arba dešinėn kartą. Tai apsunkina žaidimą šiek tiek, nes žuvis liks vis mažiau ir mažėja sparčiau. Stenkitės, kad katė pasiekti žuvį, kai ji eina liniją. Skiriasi žuvų, kad jūs rasite, yra rainė, karpiai, lašišos, upėtakiai, skraiduolių žuvų, unguriai, jūrų žvaigždė, klounas žuvis, mėgaudamasis rykliai, pūsliažuvės, jūrų arkliukai, aukso žuvys, moliuskai ir krevetės. Blogų yra buriažuvinės, ežiai, kriauklės ir akmenys.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žuvis Mažėja Žuvų naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Žuvis Mažėja Žuvų. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žuvis Mažėja Žuvų ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Žuvis Mažėja Žuvų yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žuvis Mažėja Žuvų, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žuvis Mažėja Žuvų
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!