Online Žaidimai

Žudikas Kačiukas

Žaidimas gyvūnai

Žudikas kačiukas

Žudikas Kačiukas Įvertinimas: 5/10

Žudikas kačiukas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, jums bus žaisti kaip mielas katytė. Paleidus jums bus suteikta 2 minutes nužudyti kuo daugiau pelių ir žiurkėnų, kaip jūs galite. Kiekvienas nužudyti suteiks jums atgal šiek tiek laiko. Kaip žudo vienas po kito bus padidinti savo daugiklį. Nužudyk reikiamą skaičių priešų, kol laikas baigsis, siekiant išlaikyti žaisti. Naudokite rodyklių klavišus judėti, ir naudoti tarpo kartu su rodyklių klavišus atlikti specialius juda.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5653 kartus internete. Klasifikacija 3525 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 12 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5653 kartus
Žudikas Kačiukas

Naudokite rodyklių klavišus judėti, bet kai jūs naudojate juos kartu su tarpo, jūs galų gale atlikti specialų judėti, kad gali jums padėti. Ypač tada, kai esate apsuptas žiurkėnams ir jūs nežinote, kur eiti. Naudokite kairįjį ir dešinįjį klavišus kartu su tarpo atlikti brūkšnį. Naudokite rodyklę aukštyn klavišą ir tarpo klavišą, norėdami naudoti tornadas. Naudokite žemyn klavišą ir tarpo klavišą, norėdami naudoti malūnėlis. Jei naudojate tarpo ore, jums bus atlikti super brūkšnys.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žudikas Kačiukas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Žudikas Kačiukas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žudikas Kačiukas ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Žudikas Kačiukas yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žudikas Kačiukas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žudikas Kačiukas
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!