Online Žaidimai

Žiurkėno Kamuolys

Žaidimas gyvūnai

Žiurkėno kamuolys

Žiurkėno Kamuolys Įvertinimas: 6/10

Žiurkėno kamuolys žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Harry buvo mėgautis šiek tiek vaikščioti sode savo žiurkėno kamuolys, tačiau dabar blogis katė jį įkalintą ir gauti jo bjaurus tarnai užpulti! Galite gauti Harry saugiai per pabaigos? Šokinėti ant priešų Skvošas juos, ir tai padaryti juos visus gauti kodą atidaryti užraktas ir gauti į kitą lygį. Jei Harry pritrūksta energijos, tai žaidimas baigtas, todėl ieškoti maisto, jį pakeisti. Naudoti žemėlapį rasti blogi vaikinai, ir maisto.Credit žudymo blogi vaikinai, šoktelėti ant rupūžes išmatose ir kritimo kakoti. Trupinimo įrenginiai ir naudojant maistą jūs prarasite taškų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6352 kartus internete. Klasifikacija 3279 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 24 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6352 kartus
Žiurkėno Kamuolys

Žiurkėnai yra labai žavinga graužikai, visi galvoja, kad jie yra juokinga. Žiurkėno žaidimas, su kuria jūs turėsite labai smagu, ne tik žaidime, bet su žavinga žiurkėnai.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žiurkėno Kamuolys naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Žiurkėno Kamuolys. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žiurkėno Kamuolys ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Žiurkėno Kamuolys yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žiurkėno Kamuolys, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žiurkėno Kamuolys
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136579
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80564
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!