Online Žaidimai

Žebenkščiai su Raketomis

Žaidimas gyvūnai

Žebenkščiai su raketomis

Žebenkščiai su Raketomis Įvertinimas: 2/10

Žebenkščiai su raketomis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame nemokamai internete žaidimas, tikslas yra pradėti Žebenkščiai į kiekvieno lygio tikslus. Paspauskite ir laikykite pelės, pareguliuokite kampą ir priversti pradėti žebenkštis su raketa. Mesti jį prie sienos, lubų ar grindų, kad būtų pasiektas sudėtingose ​​zonose. Stenkitės laikytis žebenkštis taip arti taikinio centrą, kaip įmanoma. Atitinka arba viršija lygį ir par pereiti į kitą lygį. Norėdami gauti didžiausią apšaudomumas, turite laiko ji taip, kad jums pradėti žebenkštis, kai rodyklė yra toks didelis, kaip įmanoma. Eksperimentuoti su skirtingais kampais nukentėjo sudėtingus uždavinius. Eiti į lygio pasirinkite ekrane tarp lygių pamatyti kitą lygį žemėlapį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5416 kartus internete. Klasifikacija 3599 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 2.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Įvertinimas grindžiamas 2 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5416 kartus
Žebenkščiai su Raketomis

Tiesiog mesti Žebenkščiai ne kiekviename lygmenyje tikslus. Laikykite pelės mygtuką, norėdami nustatyti kampą, kuriame jūs turėsite mesti žebenkštis, ir reguliuoti galią kurie bus mesti raketų. Raketa bus atšokti sienas, žemę, lubas, ir viską, kad pasinaudoti šia pasiekti savo tikslą. Tikslas rezultatas bus rodomas viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Jūs turėsite surinkti bent tai, kad pereiti į kitą lygį. Jei pastebėsite mažą tikslą, pabandyti jį pasiekti, nes rezultatas atlygis yra nenormalu.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žebenkščiai su Raketomis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Žebenkščiai su Raketomis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žebenkščiai su Raketomis ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Žebenkščiai su Raketomis yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žebenkščiai su Raketomis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žebenkščiai su Raketomis
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!