Online Žaidimai

Vykdyti Dino, paleisti

Žaidimas gyvūnai

Vykdyti dino, paleisti

Vykdyti Dino, paleisti Įvertinimas: 6/10

Vykdyti dino, paleisti žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Galbūt ne žaidimas, kuris pritraukia dėmesį savo grafika, primenantis vaizdo žaidimus iš 80s, bet Vykdyti Dino, paleisti yra puikus už greičio jūs vairuojate dinozaurą Juros periodo nelaimės. Galite tinkinti savo dinozaurą, ir jums susidoroti su rodyklėmis, tiesiog kviečiame žaisti ir jūs tiesiog atrasti antgamtinių sugebėjimų, kurie šį dinozaurą, galbūt prieš trumpąją mirties priėmimo šuolis adrenalino, skristi, paleisti Mada ji. Paskubėk išlaikyti ekraną prieš didįjį meteoritas kritimo ir sunaikinti savo pasaulį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5197 kartus internete. Klasifikacija 3679 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 22 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5197 kartus
Vykdyti Dino, paleisti

Parodė adrenalino greitį šių žaidimų, jums patinka, kaip jie žaidžia, kaip jie paleisti dinozauras, jo būdą šokinėja. Iš devintojo dešimtmečio grafika nusveria judėjimo greitį. Saugokitės duobes, kur Jūs galite atsisakyti dinozaurą, ir kad jis mirs palaidotas krintančių akmenų, klasifikuojamų meteoritas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Vykdyti Dino, paleisti naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Vykdyti Dino, paleisti. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Vykdyti Dino, paleisti ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Vykdyti Dino, paleisti yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Vykdyti Dino, paleisti, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Vykdyti Dino, paleisti
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!