Online Žaidimai

Voverė Pūtimu

Žaidimas gyvūnai

Voverė pūtimu

Voverė Pūtimu Įvertinimas: 4/10

Voverė pūtimu žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis nemokamas žaidimas apie sprogdinimo voverės. Šaudyti jūsų voverės iš patrankos rinkti riešutų, kaip jūs galite. Rinkti žvaigždes, arba paspauskite paukščių ir paslėptas baddies padidinti savo rezultatą. Jūs galite sugauti jį ant ugnies išsiaiškinti lenta vienu šūviu. Ritmas tiksliniai taškai atrakinti daugiau lygių ir pažangą. Jis yra 40 lygių, premijos raundų, mini žaidimų, 6 rūšių riešutų, 7 rūšių skirtingas sienų ir struktūrų, pritaikoma voverės, medaliai, ir daug, daug, daugiau.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7948 kartus internete. Klasifikacija 2620 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 140 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7948 kartus
Voverė Pūtimu

voveres, patranka, patrankos sviedinys,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Voverė Pūtimu naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Voverė Pūtimu. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Voverė Pūtimu ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Voverė Pūtimu yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Voverė Pūtimu, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Voverė Pūtimu
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204394
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136689
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80692
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!