Online Žaidimai

voras musių medžiotojas

Žaidimas gyvūnai

Voras musių medžiotojas

Voras musių medžiotojas Įvertinimas: 6/10

Voras musių medžiotojas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis gebėjimas game starting vabzdžių remiasi populiarių žaidimų, pavyzdžiui, "Cut virvę". Jūs kontroliuojate mielas voras, kuris turi būti suderintas su savo voratinklyje užfiksuoti žalia muses. Jūs turite būti atsargūs, kad bitės negali pasiekti jus, ar reikia pradėti iš naujo.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7021 kartus internete. Klasifikacija 3607 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 128 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7021 kartus
voras musių medžiotojas

Apvalios voras naudoja savo interneto šį žaidimą slinkti per ekraną. Kai vorai pagauna skristi, apvyniokite audeklu visiškai. Tik baimės bitės gali sustabdyti šį vorą, todėl Swing ir išvengti Daj į kitą lygį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas voras musių medžiotojas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas voras musių medžiotojas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas voras musių medžiotojas ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas voras musių medžiotojas yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas voras musių medžiotojas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

voras musių medžiotojas
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136579
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80564
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!