Online Žaidimai

Vištienos Šuoliai

Žaidimas gyvūnai

Vištienos Šuoliai

Vištienos Šuoliai Įvertinimas: 8/10

Vištienos Šuoliai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas yra apie vištiena šokinėti ir išvengti kliūčių. Yra trys vištiena šiame įgūdžių žaidimas ir kiekvienas iš jų nori valgyti. Peršokti per kliūtis ir rinkti kiaušinius ir mažus kirminus. Jei ne, jums bus prarasti širdį, ir jei pritrūksta širdyse, jūs prarasite! Tiesiog naudokite pelę, spustelėkite ir vištiena bus šokinėti. Ji taip pat lėtai judėti, kurioje ji yra nukreipta.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7458 kartus internete. Klasifikacija 2753 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 36 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7458 kartus
Vištienos Šuoliai

Kaip viena iš labiausiai paplitusių ir plačiai paplitęs naminių gyvūnų, yra daugiau nei kitų rūšių paukščių viščiukai pasaulyje. Žmonės laikyti vištas, visų pirma maisto, suvartoja tiek jų mėsos ir jų kiaušinių šaltinį.Ar žinote, kad žmonės pirmieji prijaukinti viščiukai Indijos kilmės gaidys kovų?

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Vištienos Šuoliai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Vištienos Šuoliai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Vištienos Šuoliai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Vištienos Šuoliai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Vištienos Šuoliai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Vištienos Šuoliai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!