Online Žaidimai

Virtualus šuniukai

Žaidimas gyvūnai

Virtualus šuniukai

Virtualus šuniukai Įvertinimas: 6/10

Virtualus šuniukai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Norėtumėte turėti katę kaip kambarinis gyvulėlis? Jei jūs negalite turėti tikrą, bent jau galite rūpintis šio Kitty higienos. Jūs galite kalbėti apie savo mikrofoną prijungti prie kompiuterio, suteikia jai gerą vonia, nuvalykite sluoksnį naudojant džiovintuvas, valyti dantis ir glostė kačiuką ant įvairių kūno dalių. Šis žavinga oranžinė katė ateina į jūsų kompiuterį su šio virtualaus naminių gyvūnėlių žaidimas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 13499 kartus internete. Klasifikacija 1418 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 906 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 13499 kartus
Virtualus šuniukai

Blykstė žaidimas virtualus Šunų priežiūra. Internetinis žaidimas virtualus kambarinis gyvulėlis, kačiukas galite plauti, nusausinkite savo plaukus arba valyti savo dantis. Ši katė glamonėti savo virtualų naminių gyvūnėlių. Jis visada laukia tavęs mūsų svetainėje, kad galėtumėte dalyvauti jį bet kuriuo metu.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Virtualus šuniukai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Virtualus šuniukai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Virtualus šuniukai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Virtualus šuniukai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Virtualus šuniukai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Virtualus šuniukai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!