Online Žaidimai

Varlė Galvosūkiai Edikas

Žaidimas gyvūnai

Varlė galvosūkiai edikas

Varlė Galvosūkiai Edikas Įvertinimas: 7/10

Varlė galvosūkiai edikas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šioje internetinis žaidimas padėti varlė, kad bus valgyti visas muses kiekviename lygmenyje. Norėdami tai padaryti, galite pradėti savo kalbą, juos sugauti ar laikytis dalykų, ir jūs taip pat galite pereiti prie judėti scenoje. Jei jums sugauti visas muses, jūs einate į kitą lygį. Jūs turėsite galvoti šiek tiek daugiau, kiekvieno lygio, bet, jei turite problemų paspauskite.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 17350 kartus internete. Klasifikacija 1204 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 1024 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 17350 kartus
Varlė Galvosūkiai Edikas

Nemokamas internetinis žaidimas apie varlė gaudyti muses su savo liežuviu. Gamtoje, varles ir rupūžes atsibodo su savo liežuvio, kuris yra padengtas lipni medžiaga, naudojama gaudyti vabzdžius, jie minta.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Varlė Galvosūkiai Edikas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Varlė Galvosūkiai Edikas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Varlė Galvosūkiai Edikas ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Varlė Galvosūkiai Edikas yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Varlė Galvosūkiai Edikas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Varlė Galvosūkiai Edikas
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!