Online Žaidimai

Triušis Prieš Mutantas Daržovės

Žaidimas gyvūnai

Triušis prieš mutantas daržovės

Triušis Prieš Mutantas Daržovės Įvertinimas: 7/10

Triušis prieš mutantas daržovės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete drąsus triušis turi face it vienas prieš didžiulę kariuomenę mutantinių ir daržovių, kad bandys jį nužudyti. Bet, kad kitų gyvūnų yra jų pusėje, ir paukščiai kris ginklų jums teks susidurti lengviau daržovių. Triušis perkelti su rodyklių klavišus ir pulti ir šaudyti su šioje įdomus Nemokami blykstė žaidimai tarpo.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 14924 kartus internete. Klasifikacija 1416 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 1248 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 14924 kartus
Triušis Prieš Mutantas Daržovės

Nužudytas Triušis gesinimo žaidimas daržovės, vaisiai ir daržovės mutantai puola triušis, ginama medinė lenta ir šautuvai, kad atnešti į varnas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Triušis Prieš Mutantas Daržovės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Triušis Prieš Mutantas Daržovės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Triušis Prieš Mutantas Daržovės ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Triušis Prieš Mutantas Daržovės yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Triušis Prieš Mutantas Daržovės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Triušis Prieš Mutantas Daržovės
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136579
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80564
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!