Online Žaidimai

Super Pelė 3D

Žaidimas gyvūnai

Super pelė 3d

Super Pelė 3D Įvertinimas: 7/10

Super pelė 3d žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, 3D, jūs turite išgelbėti savo draugei įstrigę Pelė miesto. Jūsų tikslas yra skristi per miestą ir išgelbėti savo vėl už papildomą atlygį gyvenimo. Saugokitės pastatų ar dar ką nors, kaip jūs skristi - pataikyti jiems skauda. Pabandykite pasiimti super laidininkų monetas, kurie plūduriuoja įvairiose vietose į žaidimą, nes jie suteiks jums papildomų taškų!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6026 kartus internete. Klasifikacija 3371 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 18 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6026 kartus
Super Pelė 3D

Svarbiausia, kad sutaupyti jos tampa dar svarbesnis, kaip jūs pažangą per lygius, todėl jums bus plaukioja daug greičiau, kiekvieną kartą. Jums reikės Tvirta ranka ir stiprią širdį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Super Pelė 3D naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Super Pelė 3D. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Super Pelė 3D ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Super Pelė 3D yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Super Pelė 3D, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Super Pelė 3D
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!