Online Žaidimai

triušis vs pirštų

Žaidimas gyvūnai

Triušis vs pirštų

Triušis vs pirštų Įvertinimas: 5/10

Triušis vs pirštų žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Pagrindinis tikslas šiame žaidime yra šaudyti ir pašalinti pirštus. Mutantai pirštai eiti šokinėja pulti jus, jūs turite būti greitai ir šaudyti juos. Kiekviename lygyje priešų bus vis sunkiau nužudyti. Prieš pradedant žaidimą, jūs galite pasirinkti sudėtingumo lygį. Vaikščioti naudodami rodyklių klavišus ar raidės W (iki), S (į apačią), A (kairėje) ir D (į dešinę). Norėdami fotografuoti, turite tikslas su pele ir paspauskite kairįjį mygtuką. Negalima leisti, kad tai puikus kariuomenės pirštų galų gale su Jumis ir smagiai su šio drąsaus triušis!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 12298 kartus internete. Klasifikacija 1737 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 484 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 12298 kartus
triušis vs pirštų

Šis žaidimas yra šiek tiek skiriasi nuo kitų gyvūnų ar šaudymo žaidimai. Galite įsigyti įvairių ginklų, pavyzdžiui, minų, sprogmenų ir bombų. Šis internetinis žaidimas yra nustatyti miniatiūriniai pasaulyje, kur kasdien objektai yra miesto dalis. Triušis turi nužudyti pirštus. Jūs turite kontroliuoti triušis su dideliu judrumas, siekiant išvengti pirštus ir kitų priešų jums pašalinti sveikatą. Jei jūsų charakterio sveikata yra daugiau, tai taip pat žaidimas baigiasi. Paleisti, o šaudymo kulkomis, kad pirštai nepalikite negyvas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas triušis vs pirštų naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas triušis vs pirštų. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas triušis vs pirštų ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas triušis vs pirštų yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas triušis vs pirštų, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

triušis vs pirštų
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136579
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80564
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!