Online Žaidimai

Spartan kačių

Žaidimas gyvūnai

Spartan kačių

Spartan kačių Įvertinimas: 8/10

Spartan kačių žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jums kontroliuoti Leonidas, iš Spartos liūtas, iš Spartos karių lyderis. Jūs turite mesti ietis meistriškai sriegimo galvutės roplių, kurie puola miestą. Leonido yra čempionas ir karalius Spartos ir jo ietis gali žudyti juos.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5271 kartus internete. Klasifikacija 3702 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 2 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5271 kartus
Spartan kačių

Šaudyti ietį, turėtumėte atkreipti į kompiuterinę pelę. Toliau paspausite turės savo fotografiją stipresnis. Jūs turite apsvarstyti palyginimą, kad bus ietimi po to priešų mesti. Atsimuša į skydus ir išvengti suteikiant piliečiams.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Spartan kačių naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Spartan kačių. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Spartan kačių ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Spartan kačių yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Spartan kačių, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Spartan kačių
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!