Online Žaidimai

Skvošas Musė

Žaidimas gyvūnai

Skvošas musė

Skvošas Musė Įvertinimas: 8/10

Skvošas musė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas yra labai paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tikslas su pele, kad artėja muses ant musės tauškutyje yra, ir tada spustelėkite atvykę į Musė. Nužudyk kuo daugiau musių, kaip galite išsaugoti savo skanų pyragą. Leidžia pamatyti, kas jį gauna, jūs arba musės!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6991 kartus internete. Klasifikacija 3025 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 22 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6991 kartus
Skvošas Musė

Mucha yra labiausiai paplitusi iš visų naminių musių, sudaro apie 91% visų žmogaus būstą musių, ir iš tikrųjų vienas iš labiausiai plačiai paplitę vabzdžiai rasti visame pasaulyje. Manoma, kenkėjų, kad gali atlikti sunkias ligas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Skvošas Musė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Skvošas Musė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Skvošas Musė ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Skvošas Musė yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Skvošas Musė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Skvošas Musė
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!