Online Žaidimai

Rūpinimasis už Ruoniai

Žaidimas gyvūnai

Rūpinimasis už ruoniai

Rūpinimasis už Ruoniai Įvertinimas: 8/10

Rūpinimasis už ruoniai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, jūs turite rūpintis žavinga ruoniai. Tai retas, kaip mėgstamiausias ruoniai tai blykstė žaidimas jūs galite pajusti. Kontroliuoti kompiuterio pele, turite išvalyti jį naudojant šepečiu, žarnos ir rankšluosčiai, taip pat pašarų ir suknelė jos viršų. Sekite nurodymus, ką daryti, bet kuriuo metu slaugytojas, ir jūs turite tvarkingas ir laimingas ruoniai. Kai baigsite, pamatysite savo ruoniai išvaizdą, ir pamatyti rezultatą, kuris suteikia jūsų slaugytojas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 9094 kartus internete. Klasifikacija 2140 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 92 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 9094 kartus
Rūpinimasis už Ruoniai

Ruoniai reikia daug priežiūros ir yra labai subtilus, todėl geriausia vieta, jis gali gyventi laisvės, ar zoologijos soduose, nes jų buveinių savybes, kad ruoniai reikia. Be to, yra daug triukų, mokymosi įdomus ir žaisti su jų trenerių.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Rūpinimasis už Ruoniai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Rūpinimasis už Ruoniai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Rūpinimasis už Ruoniai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Rūpinimasis už Ruoniai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Rūpinimasis už Ruoniai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Rūpinimasis už Ruoniai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!