Online Žaidimai

Rinkti Morkas

Žaidimas gyvūnai

Rinkti morkas

Rinkti Morkas Įvertinimas: 6/10

Rinkti morkas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas apie labai jautrią triušių, kad turi gauti visas nuo minų lauką morkas. Specialieji gebėjimai aptikti minas su savo radaro. Naudokite šį išvengti minų ir priešų. Greitas, protingas ir pasisekė gauti visus aukso medalius. WASD arba rodyklių ir pelės perkelti zuikį. Laikykite tarpo siekiama išlaisvinti tarpo mesti morkas. Laikykite Crtl siekti, atleiskite Ctrl šaudyti (reikia specialių akinių).

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7078 kartus internete. Klasifikacija 3002 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 22 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7078 kartus
Rinkti Morkas

Triušiai yra maži žinduoliai rasti daug pasaulio. Triušiai gyvena grupėmis, ir jų buveines, pievos, miškai, miškai, pievos, dykumų ir pelkes. Triušio ausis, kuri gali būti daugiau nei 10 cm) tikriausiai aptikti plėšrūnų.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Rinkti Morkas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Rinkti Morkas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Rinkti Morkas ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Rinkti Morkas yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Rinkti Morkas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Rinkti Morkas
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!