Online Žaidimai

Rikošetas pašarams paukštis

Žaidimas gyvūnai

Rikošetas pašarams paukštis

Rikošetas pašarams paukštis Įvertinimas: 4/10

Rikošetas pašarams paukštis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Tik tikslas ir paspauskite. Purpurinė lizdus kai paspaudžiate ir vyks jums nugara jas bet kokioje padėtyje. Žalioji lizdus bus perkelti į tą pusę, jei paspausite ir apelsinų lizdus suks devyniasdešimt laipsnių kai paspaudžiate. Jų taip pat metmenis ir iš naujo kuria siekiama stotys.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 9729 kartus internete. Klasifikacija 1724 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 434 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 9729 kartus
Rikošetas pašarams paukštis

rikošetas, balionu, šuolį, paukščių

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Rikošetas pašarams paukštis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Rikošetas pašarams paukštis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Rikošetas pašarams paukštis ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Rikošetas pašarams paukštis yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Rikošetas pašarams paukštis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Rikošetas pašarams paukštis
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136579
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80564
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!