Online Žaidimai

Plaukų kamuoliukai

Žaidimas gyvūnai

Plaukų kamuoliukai

Plaukų kamuoliukai Įvertinimas: 10/10

Plaukų kamuoliukai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Kai formos, plaukų kamuoliukų spalvų gyvūnai užimti savo teritoriją, turite įdiegti juos gauti juos išjungti savo veją. Padaryti plaukai rutuliniu guoliu kryptimi ir paspauskite kitą palikti tik vieną. Kamuolių sukasi viena kryptimi, ir jūs turite gauti kad tik vienas. Tai paprastas žaidimas įgūdžių, kad visi vaikai gali žaisti. Tai lengva ir smagu. Juokingi plaukų kamuoliukų spalvos yra už žemę ir turi mesti juos visus. Žinoma jums ir gerai praleisti laiką su juo.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6264 kartus internete. Klasifikacija 3523 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 10.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Įvertinimas grindžiamas 8 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6264 kartus
Plaukų kamuoliukai

Perkelti iš plaukų spalvos kamuoliukus srityje išnykti. Jūs turite vieną primušė, kitą riedėjimo ir išjungti ekrano.Žemė yra šaškių lentos su kvadratų ir judėti tik viena kryptimi. Hits spalvotą rutulį paversti ir palikti aikštę. Kiekvienas yra skirtingų spalvų, pavyzdžiui, raudonos, mėlynos, raudonos arba žalios spalvos. Kai yra smūgis, užima vietą šalia kito ir kitą.Įgūdžių, įdomus ir linksmas turėti gerą laiką žaidimas.Tiek intelektinės iššūkis sekti kiekvienos iš mažų Furry gyvūnų kryptį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Plaukų kamuoliukai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Plaukų kamuoliukai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Plaukų kamuoliukai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Plaukų kamuoliukai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Plaukų kamuoliukai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Plaukų kamuoliukai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!