Online Žaidimai

Pašarų Beždžionės

Žaidimas gyvūnai

Pašarų beždžionės

Pašarų Beždžionės Įvertinimas: 6/10

Pašarų beždžionės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Įdomus ir draugiškas Nemokamas internetinis žaidimas, kuriame jūs turite pamaitinti alkanas beždžionių mėtyti maistą iš patrankos. Pirmiausia turite pasirinkti maistą, kurį ketinate mesti, tada pasirinkite, laikykite nuspaudę kairįjį pelės mygtuką, priklausomai nuo stiprumo norite, ir atleiskite, kad mesti maistą. Kai maistas atvyksta su beždžionėmis, jums pereiti į kitą lygį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7652 kartus internete. Klasifikacija 2676 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 108 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7652 kartus
Pašarų Beždžionės

Žaidimas apie šaudymai maistu ir pašarų alkanas beždžionė patrankos. Žaidimas šeriant gyvūnus su patranka.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Pašarų Beždžionės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Pašarų Beždžionės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Pašarų Beždžionės ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Pašarų Beždžionės yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Pašarų Beždžionės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Pašarų Beždžionės
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!