Online Žaidimai

Paleisti Pingvinai

Žaidimas gyvūnai

Paleisti pingvinai

Paleisti Pingvinai Įvertinimas: 6/10

Paleisti pingvinai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šie pingvinai yra pamišęs! Jie turi galimybę varyti save labai aukštas aukščio, taip, tarsi jie buvo raketos!Šio žaidimo tikslas yra padaryti juos eiti kaip aukštas, kaip jie gali, pirma, jūs turite pradėti, paspaudę ant jų. Kai jie yra ore, jūs turite būti atsargūs, ne lašas juos ir nuolat paspaudę ant jų, kad jie galėtų įgyti aukštis. Momento, kai jūs praleisti spragtelėjimą, žaidimas bus baigtas!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6813 kartus internete. Klasifikacija 3189 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 38 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6813 kartus
Paleisti Pingvinai

Pingvinai a neskraidančių jūros paukščių rūšys, kurie yra platinami tik pietiniame pusrutulyje, ypač aukštose platumose, kaip Pietų ašigalį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Paleisti Pingvinai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Paleisti Pingvinai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Paleisti Pingvinai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Paleisti Pingvinai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Paleisti Pingvinai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Paleisti Pingvinai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204262
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136570
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80552
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!