Online Žaidimai

Invazija iš vorų

Žaidimas gyvūnai

Invazija iš vorų

Invazija iš vorų Įvertinimas: 5/10

Invazija iš vorų žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Pasistenkite išgyventi vorai veržiasi! Jūs esate jūsų staltiesė maisto, kai tūkstančiai vorų įsiveržti jums. Jūs turite ginti savo teritoriją. Shoot voras nužudyti juos visus. Tikslas yra užbaigti visus šiuos gyvūnus, ir išgyventi. Su pele kiekis į vorą ir spustelėkite šaudyti. Turite kontroliuoti kulkos, jūs negalite šaudyti be prasme. Tikslas ir šaudyti spustelėdami dešinįjį pelės mygtuką. Nužudyk visus šiuos siaubingus gyvūnus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 36807 kartus internete. Klasifikacija 477 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 3016 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 36807 kartus
Invazija iš vorų

Jūs turite išgyventi tūkstančius voragyvių veržiasi. Įsiveržti į jūsų stalą savo maistą. Jūs turite šaudyti savo ginklą daug kadrų baigti su jais. Tikslas su pele, mano dėmesio į tą pusę, kuriojeataka ateina. O taškai tiesiogiai kiekvienam gyvūnui prieš spustelėdami. Neleisk, kad tai gauti jums, laikykite savo padėtį ir neleidžiainvazija pasiekia jus. Tikslas yra išgyventi invazija ir gauti nė vienas gyvūnas ateiti į jus. Praktika jūsų tikslas su kiekvienu šūviu. Nešvaistykite šovinių, nes jums gali baigtis, jei nesate atsargūs.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Invazija iš vorų naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Invazija iš vorų. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Invazija iš vorų ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Invazija iš vorų yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Invazija iš vorų, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Invazija iš vorų
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!