Online Žaidimai

Nužudyti Sraigės

Žaidimas gyvūnai

Nužudyti sraigės

Nužudyti Sraigės Įvertinimas: 8/10

Nužudyti sraigės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Sraigės nori valgyti savo vaisių! Dešimtys sraiges įsiveržti į lauką ir vaisiniams augalams, valgyti savo geriausius vaisius, jūs turite ginti save. Naudoti ginklų savo žinioje, bokso pirštinės ir jų ventiliacijos vamzdžiai, kad pasiektų sraiges, o ne leisti perkelti iki maisto. Sodinti augalus, kad sraiges puola. Žaidimas yra žaidžiamas su pelės ryškus su ginklų savo žinioje. Stenkitės ne pasiekti savo vaisius.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 8974 kartus internete. Klasifikacija 2273 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 80 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 8974 kartus
Nužudyti Sraigės

Žaidimo kenkėjų kontrolė, vaisių sode turite apsaugoti sraiges, kad bandyti valgyti savo augalus ir vaisius. Jūs turite apsaugoti gyvūnus nuo pasiekti savo maisto pataikyti jiems ginklų savo žinioje ne pasiekti savo tikslą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Nužudyti Sraigės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Nužudyti Sraigės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Nužudyti Sraigės ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Nužudyti Sraigės yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Nužudyti Sraigės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Nužudyti Sraigės
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!