Online Žaidimai

Migruojantys Paukščiai

Žaidimas gyvūnai

Migruojantys paukščiai

Migruojantys Paukščiai Įvertinimas: 8/10

Migruojantys paukščiai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Tai žaidimas apie prarasta laikas, migruojančių paukščių pulke. Skrendant namo, pulkų uciekł nuo kurso į Bermudų trikampis. Staiga paukščiai yra traukiamas į verpetą, catapulted per kirmgraužos "pritaikymo būdą, ir prarado laiku.Žaidėjų pažangos per įvairių skyrių istorija, jie patys prarado vietose, pavyzdžiui, ledynmečio metu galutinių Meteor dušais, kad žuvo dinozaurų pragaras peizažas post-apokaliptinio ateityje, kai žmogus yra be kauliukų, su mašina, aukštos potvynių Pramonės Amžius, kai akmens anglių deginimo staklės išdildyti saulę, Kinija Han dinastija ir fejerverkų Advento, mitologinis amžiaus, senovės Graikijoje ir netgi Vakarų fronto Pirmojo pasaulinio karo metu, kuriose yra sprogimo garstyčių dujų ir šuns gesinimo lėktuvaibeveik neįmanoma išsaugoti pašto karveliai, plaukiojančius su virš kovos lauko. Tai jums naudoti savo žinias pulko vadovauti savo paukščius saugiai gyvena dykumoje dabartinėje Kanadoje. Pajudinkite pelę nukreipti savo kaimenę nuo orlaivių, audros, nuodingosios, ir kitų mirtinų kliūčių. Paspauskite pele keisti savo kaimenę lyderį. Spauskite tarpo klavišą, norėdami pristabdyti žaidimą. Praleiskite įgūdžių taškų suderinti skirtingų paukščių rūšių. Tinkinti savo kaimenę elgesį pakeisti kapojimą tvarka. Ar sprogimo!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6736 kartus internete. Klasifikacija 3121 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 8.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Įvertinimas grindžiamas 42 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6736 kartus
Migruojantys Paukščiai

Šiame žaidime, paukščių migracija turi daug daryti. Paukščių migracija yra reguliarus sezoninis reisas daug paukščių rūšių. Tačiau, tipo žaidimai gali būti išgyvenimas. Pagrindinis tikslas šių išgyvenimo žaidimai yra tik likti gyvas, nugalėti priešus arba spręsti galvosūkius gali būti atsitiktinis. Kai kurie pagrindiniai elementai apima išteklių apsaugos (sveikatos ir amunicijos, pavyzdžiui), priešišką aplinką (paprastai post-apokaliptinis arba antgamtinis).

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Migruojantys Paukščiai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Migruojantys Paukščiai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Migruojantys Paukščiai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Migruojantys Paukščiai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Migruojantys Paukščiai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Migruojantys Paukščiai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204394
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136689
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80692
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!