Online Žaidimai

Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos

Žaidimas gyvūnai

Mažongas su gyvūnų nuotraukos

Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos Įvertinimas: 4/10

Mažongas su gyvūnų nuotraukos žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šio žaidimo tikslas yra padaryti poras plytelių pačiam gyvūnui. Norėdami pradėti, turite pasirinkti dvi čerpės, kad nėra kvėpavimas šonuose. Jei negalite pasirinkti plytelių, jis yra, nes jis yra užblokuotas kažkur. Kai pasirenkate du atitikimo plytelės, jie išnyksta. Dauguma porų yra pasirinkę dvi korteles su tą patį vaizdą. Tačiau bet kurios panaudotos vaisių ar gėlių išnyksta bet kokios kitos rūšies vaisių arba gėlių atitinkamai, nereikia būti lygiai tas pats. Pašalinti visus plytelės nuo lentos ir jums laimėti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 29845 kartus internete. Klasifikacija 615 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 2496 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 29845 kartus
Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos

Flash žaidimas gyvūnų korteles padaryti poras identiškų arba vaisių gėlių ir gyvūnų. Norėdami pradėti, turite pasirinkti dvi plytelės, kurios nėra gasps iš dešinės ar kairės. Sėkmės! Jūs turite eiti pašalinti visus gyvūnus iš denio priėmimo išnyksta yra panašūs.Tradicinis žaidimas pritaikytas vaizdų gyvūnų.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Mažongas su Gyvūnų Nuotraukos
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!