Online Žaidimai

Nešioti Katė

Žaidimas gyvūnai

Nešioti katė

Nešioti Katė Įvertinimas: 6/10

Nešioti katė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Ar jums patinka gyvūnai? Ar jums patinka katės? Šiame žaidime jūs turite suknelė katė. Jūs turite spinta pilna drabužių, kuriuos galite naudoti, kad savo augintinio kostiumas. Persirengimo augintiniai yra paprotys, kad kai yra daugiau visame pasaulyje. Gyvūnų mylėtojai norite savo gražių augintiniai, kai jie išeina. Šiame žaidime jūs turite kelnės, batai, sijonai, kepurės, auskarai, kaklo ir net kaklaraiščiai įdėti plaukai ant jūsų katė.Originalus mados žaidimas įdomus visų amžiaus. Ar jūs kada nors suknelė jūsų katė drabužių asmenį?

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 47379 kartus internete. Klasifikacija 331 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 3480 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 47379 kartus
Nešioti Katė

Puošniai apsirengti tai puikus kitty ir padaryti ją gražesnė nei draugėms. Didelis drabužių spinta drabužių elementų laukia jums sukurti unikalią suknelę jūsų katė. Jūs turite begalines galimybes, naudojant visus elementus jums prieinamos kostiumas. Turi specialią aprangą katėms. Jūs galite įdėti skrybėlę, sijonas, kelnės, batai, karoliai, auskarai ar skara. Drabužiai žmonių pritaikyti pagal gerai gyvūnui. Katės yra pasipūtęs, todėl, kad ji sako, kad patinka jums sukurti specialią aprangą už ją. Padaryti, kad katė yra gyvūnas labiausiai gražus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Nešioti Katė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Nešioti Katė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Nešioti Katė ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Nešioti Katė yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Nešioti Katė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Nešioti Katė
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204394
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136689
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80692
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!