Online Žaidimai

Krepšinis su raganosiai

Žaidimas gyvūnai

Krepšinis su raganosiai

Krepšinis su raganosiai Įvertinimas: 5/10

Krepšinis su raganosiai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jums yraraganosis žaisti krepšinį. Didelis grotuvas. Jūs turite gauti surinkti kuo daugiau krepšių per 30 sekundžių. Norėdami žaisti, yra pelės pajudinimas naudojamas perkelti raganosis ir kairįjį mygtuką šaudyti kamuolys. Visi raganosiai užpildyti vienodos kaip labiausiai įdomus, garsiai ir gyvas visuomenei geriau. Žaidėjas turi atnešti kamuolį žemyn teismą gauti gauti kamuolys per lankai. Perkelti gyvūną ir padaryti jį šuolis už kamuolys pasiekti reikiamą aukštį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 12785 kartus internete. Klasifikacija 1549 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 288 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 12785 kartus
Krepšinis su raganosiai

Žaisti krepšininką su raganosio. Turite kontroliuoti šį gyvūną, kad juda aplink ekraną su kamuoliu. Tai turi padaryti šį puodą ant grindų patekti į krepšį. Jūs turite šokinėti ir sklęsti dėl kamuolio, kad pasiektų aukštį, reikalingą lašas pro. Atrodo kitiems gyvūnams skatina grotuvas su savo šuolių ir triukšmo. Iš krepšinio žaidimo versija internete, bet savo įvaizdį smagiau. Didelis, gremėzdiškas gyvūnai praktikuojantys sudėtinga ir sudėtingas sportas. Sunkumas yra aukšto lygio, jums reikia visą savo veiklos koordinavimą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Krepšinis su raganosiai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Krepšinis su raganosiai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Krepšinis su raganosiai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Krepšinis su raganosiai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Krepšinis su raganosiai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Krepšinis su raganosiai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!