Online Žaidimai

Blakės

Žaidimas gyvūnai

Blakės

Blakės Įvertinimas: 5/10

Blakės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūs esate voras, ir jūs turite ginti savo teritoriją nuo visų klaidų, kad yra valgyti savo namuose, medžio į medį. Jūs turite išsaugoti medžius gausite valgyti! Instrukcijos: Naudokite rodyklių klavišus judėti visame ekrane, ir tarpo šaudyti klaidas. Negalima šaudyti medžių, kuriuos reikia atlikti mažesnės. Jūs turite nužudyti visus klaidų, kaip įmanoma, prieš visus Jūsų namo medžiai valgyti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 9843 kartus internete. Klasifikacija 2206 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 306 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 9843 kartus
Blakės

žaidimas žudyti klaidas. Jūs esate voras, kad reikia apsaugoti savo teritoriją, kad visa medžio į medį klaidas valgyti. Jūs turite šaudyti nužudyti visus gyvūnus, kurie rodomi ekrane. Galite perkelti savo augintinio aplink ekraną į visas puses. Šaudyti žudyti klaidas. Kiekvieną kartą, kai jūs gaunate atmintines išteklius ir daugiau priešų, kad paleisti per ekraną. Tikslas ir šaudyti tiksliai prieš badauti.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Blakės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Blakės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Blakės ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Blakės yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Blakės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Blakės
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!