Online Žaidimai

Klaida Karo

Žaidimas gyvūnai

Klaida karo

Klaida Karo Įvertinimas: 5/10

Klaida karo žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Nemokamas internetinis žaidimas, kuriame jūs turite kovoti su kito klaidas kolonijos, kontroliuoti turimų lizdų. Siųsti savo lervas į tuščius lizdus, ir skleisti savo vienetus, ir tada imtis užima priešo lizdą imtis kontroliuoti visų lizdų. Jūs turite eiti į judančių jūsų lervos turi lizdus labiausiai tiems, kuriems reikia daugiau vienetų, ypač naujosios lizdai, kuri fiksuoja. Laukia karas klaidų Tai blykstė žaidimas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 8439 kartus internete. Klasifikacija 2390 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 120 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 8439 kartus
Klaida Karo

Šis žaidimas maišyti klaidas su užkariavimo ir strategijos žaidimai, su labai paprasta žaidimą, bet gana linksmas. Greitas skruzdėlės, vabalai stiprūs, kovoti su šia karą su defektais.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Klaida Karo naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Klaida Karo. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Klaida Karo ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Klaida Karo yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Klaida Karo, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Klaida Karo
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!