Online Žaidimai

Gyvūnų Viktorina

Žaidimas gyvūnai

Gyvūnų viktorina

Gyvūnų Viktorina Įvertinimas: 6/10

Gyvūnų viktorina žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete labai draugiški gyvūnai laukia Jūsų. Šis nemokamas žaidimas susideda iš kelių tyrimų, kur jūs turite būti judrus, naudojant kompiuterinę pelę konkurencijos. Jūs privalote turėti gerą tikslą ir būti greitai spustelėję. Instrukcijos pasirodys kiekvieną bandymą į savo pasirinkta kalba, prieš pradėdami žaisti. Smagiai su šių žavinga gyvūnų ir praeina bandymus, jie suteiks jums.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 8236 kartus internete. Klasifikacija 2565 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 48 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 8236 kartus
Gyvūnų Viktorina

Gyvūnai konkursas mielas ir žavinga. Pamatysite daug lokiai ir triušių, visų spalvų, stilių ir įdomus vaikas. Užpildykite visus lygius per trumpiausią įmanomą laiką.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Gyvūnų Viktorina naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Gyvūnų Viktorina. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Gyvūnų Viktorina ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Gyvūnų Viktorina yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Gyvūnų Viktorina, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Gyvūnų Viktorina
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!