Online Žaidimai

Gyvūnų kortelės

Žaidimas gyvūnai

Gyvūnų kortelės

Gyvūnų kortelės Įvertinimas: 6/10

Gyvūnų kortelės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Gyvūnai slepiasi. Ar laiškais, kurie yra pasuktas grupę. Jūs turite rasti kortų pora, kuri turi tą patį gyvūną atsilieka. Paspauskite pele ant dviejų kortų apsisukti. Jei jie tą patį gyvulį du degustacijos pašalinti. Jei jie skiriasi vėl sukasi. Jūs turite bandyti ne palikti bet kokią raidę ekrane, tada jūs turite laimėti. Gyvūnai žaisti su jumis, lokių, šunų, kačių, triušių, beždžionės ir dar daugiau. Pasibaigus žaidimo pabaigoje jums pasakys savo žaidimo statistiką prieš kitus žaidėjus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 17753 kartus internete. Klasifikacija 1066 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 806 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 17753 kartus
Gyvūnų kortelės

Medžiojamųjų gyvūnų, kurie yra porų už laiškų, kurie atrodo. Turite rasti poras, kurios turi tą patį gyvūną iš paskos. Jūs turite visą savo koncentraciją ir atmintį įveikti šį žaidimą. Tai klasikinis žaidimas atminties. Be lengva žaidimo versija vaikai gali žaisti yra tik keturias poras gyvūnais. Tai žaidimas tinka visų amžiaus. Nicest augintiniai žaisti su vaikais. Kaip gera yra jūsų atmintyje? Jūs ketinate reikia įsiminti kiekvieną skaičiai. Pasirinkite kortelės numeris pradėti ir įjungti savo smegenis.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Gyvūnų kortelės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Gyvūnų kortelės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Gyvūnų kortelės ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Gyvūnų kortelės yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Gyvūnų kortelės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Gyvūnų kortelės
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!