Online Žaidimai

Nustatyti Gyvūnai

Žaidimas gyvūnai

Nustatyti gyvūnai

Nustatyti Gyvūnai Įvertinimas: 6/10

Nustatyti gyvūnai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis žaidimas rodo gyvūnų atvaizdais daug. Ar galite atspėti, kad gyvūnas, kurį matote paveikslėlyje prieš laikas skaičiuojamas ne? Išbandykite ją!Vaizdas taikoma spalvos dėžutes, ir jūs turite įdėti gyvūnų apačioje vardą. Jūs turite ribotą laiką atspėti, ką gyvūnų ji yra. Kaip jūs žinote, jūs turite įdėti pavadinimą. Jūs turite rašyti į anglų gyvūno vardą ir spustelėkite atsiųsti jums žinoti, ar tu teisus ar esate neteisus. Jūs turite nustatyti visus gyvūnus per trumpiausią įmanomą laiką uždirbti taškų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 29181 kartus internete. Klasifikacija 611 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 1932 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 29181 kartus
Nustatyti Gyvūnai

Šis žaidimas turi daug nuotraukų iš įvairių gyvūnų. Ar jums pavyks atspėti gyvūną paveikslėlyje prieš laikas skaičiuojamas ne? Tiesiog pabandykite! Nustatyti žvėrių. Dėl gyvūnų nuotraukos yra taikomas keletą nuotraukų, ir jūs turite atspėti slepiasi po lentelėse.Greičiau, tuo geriau atspėti, laikas bėga, o tu žaidi. Jūs turite ribotą laiką, siekiant išspręsti kiekvieną vaizdą. Kuo greičiau jums išspręsti daugiau taškų jūs uždirbti. Gyvūnai Drauge su bendrinių pavadinimų neturi pasakyti tam tikrą rūšį ir mokslinis pavadinimas, žinomas tik kaip gyvūnų. Pavadinimai turi įdėti juos į anglų kalbą. Nustatyti gyvūnų, kad tykoti iš gamtos nuotraukomis vieną kiekvienos rūšies.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Nustatyti Gyvūnai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Nustatyti Gyvūnai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Nustatyti Gyvūnai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Nustatyti Gyvūnai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Nustatyti Gyvūnai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Nustatyti Gyvūnai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!