Online Žaidimai

Gyvūnai Balionais

Žaidimas gyvūnai

Gyvūnai balionais

Gyvūnai Balionais Įvertinimas: 6/10

Gyvūnai balionais žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūsų tikslas yra pop priešų balionų prieš savo balionai popped. Pop priešų balionai, turite virš jos. Simbolių, kurie yra vertinamas žaidimas, yra karvės, šuns ir avys. Vienas iš šių ženklų bus jums, kiti bus tavo priešai, ir paskutinis simbolis bus priklausomi. Turite pasirinkti, kurie turi būti kiekvienas, spustelėję gyvūnai su pele. Galite naudoti rodyklių klavišus perkelti, tarpo šaudyti ir numeris 8 pirkti balionus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 11249 kartus internete. Klasifikacija 1514 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 426 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 11249 kartus
Gyvūnai Balionais

gyvūnai, balionai, pop,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Gyvūnai Balionais naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Gyvūnai Balionais. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Gyvūnai Balionais ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Gyvūnai Balionais yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Gyvūnai Balionais, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Gyvūnai Balionais
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!