Online Žaidimai

Ką Gyvūnų Aš Esu?

Žaidimas gyvūnai

Ką gyvūnų aš esu?

Ką Gyvūnų Aš Esu? Įvertinimas: 7/10

Ką gyvūnų aš esu? žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis žaidimas rodo daug nuotraukų iš laukiniais gyvūnais, bet yra riba ir palaipsniui būtų atskleisti. Ar galite atspėti, kad gyvūnas, kurį matote paveikslėlyje prieš laikas skaičiuojamas ne? Išbandykite ją!Paveikslėlyje, kuriam taikoma spalvų aikštėje gyvūnų, šie paveikslai dingsta palaipsniui rodo vis daugiau ir daugiau dalių gyvūnų. Jei manote, kad turite nustatyti gyvūnų įveskite vardą ir spustelėkite Siųsti sustabdyti laiką. Jei yra teisingi jums uždirbti taškų. Turite ribotą laiko spręsti kiekviena vaizdus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 16009 kartus internete. Klasifikacija 1188 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 756 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 16009 kartus
Ką Gyvūnų Aš Esu?

Gyvūnai yra paslėpta už spalvotų kvadratų, ir jūs turite išsiaiškinti, kuris gyvūnas yra po vieną kiekvienoje nuotraukoje. Tai prieš laikrodžio žaidimą, laikas greitai bėga, ir jūs turite pasakyti, kas gyvūnų yra tas, kuris yra paslėpta kiekvieno paveikslėlio. Bendrosios gyvūnai, laukiniai gyvūnai ir naminiai gyvūnai. Jūs turite rašyti į anglų gyvūno vardą ir paspauskite mygtuką "Siųsti", kad jūs žinote, jei jūs esate teisus ar esate neteisus. Jei jums patinka gyvūnai, ir žino, kaip rūšis vadinama tai jūsų žaidimą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Ką Gyvūnų Aš Esu? naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Ką Gyvūnų Aš Esu?. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Ką Gyvūnų Aš Esu? ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Ką Gyvūnų Aš Esu? yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Ką Gyvūnų Aš Esu?, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Ką Gyvūnų Aš Esu?
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!