Online Žaidimai

Gynėjas antis

Žaidimas gyvūnai

Gynėjas antis

Gynėjas antis Įvertinimas: 6/10

Gynėjas antis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jau antis turite nužudyti visus užsieniečius. Jau saugumo pajėgos iš traukinio. Traukinys veža baltųjų veislės triušiai. Užsieniečiai nori valgyti baltųjų veislės triušiai. Jūs turite ginklą ir šaudyti visus ateivius, kad danguje esančius medžioti. Tikslas kryželiu ir ūgliai pakankamai ilgai, kad sviedinys atvyksta laiku ir nužudyti priešų. Šaudymo žaidimai, kur jūs turite baigti visus dėl užsieniečių, kol jie valgo visus triušius. Jūs esate gyvūnų apsauga ir turite misiją, kad traukinių gyvūnai pasiekia savo paskirties vietą saugiai.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 10649 kartus internete. Klasifikacija 1800 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 358 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 10649 kartus
Gynėjas antis

Užsieniečiai bando sugadinti Velykų naikina velykinius triušiukus. Dėl Bunny gynybos pajėgų narys, jūs turite padėti gabenti zuikiai iš miesto į miestą, pristatymas velykinius kiaušinius, į specialųjį Bunny gynybos pajėgų traukiniu, tuo pat metu apsaugant juos nuo nemalonių užsieniečių. Tiesiog šaudyti užsieniečių ir rinkti powerups. Jei fotografuoti per daug ir gun perkaisti. Ginti savo zuikiai nuo užsieniečių! Užsieniečių norite sugadinti Velykas ir žuvo visi balti zuikiai. Kaip gynybos pajėgų triušių narys, jūs turite imtis, kad gyvūnai iš miesto į miestą pristatyti velykinius kiaušinius. Keliaujate su specialiais traukinių gynybos pajėgų zuikiai ir ateiviai užpuolė visą laiką maitinti triušius. Jūsų darbas yra apsaugoti juos nuo užsieniečių, šaudyti ir rinkti papildomų ginklų, kurie rodomi ekrane. Jei fotografuoti taip pat pistoletas perkaista ir turi laukti. Tašką ir šaudyti į pabaigą visų užsieniečių.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Gynėjas antis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Gynėjas antis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Gynėjas antis ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Gynėjas antis yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Gynėjas antis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Gynėjas antis
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!