Online Žaidimai

Ginti savo lizdą

Žaidimas gyvūnai

Ginti savo lizdą

Ginti savo lizdą Įvertinimas: 5/10

Ginti savo lizdą žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūs esate apsauginis motina paukštis. Jūs įdėti savo kiaušinius į lizdą ir kiti paukščiai nori pavogti juos. Ginti savo lizdą prieš mėlynų paukščių, kurie nori įsiveržti. Šaudyti kukurūzų siekiant užkirsti kelią jam pasiekti apiplėšė lizdą ir kiaušinius. Jūs turite įgūdžių šaudyti kitus paukščius, kol jie pasiekia lizdą. Jūs turite nukreipti pelę ta kryptimi, jūs gaunate kiekvieną paukštį ir šaudyti paspaudę pele. Jei kukurūzai pasiekia paukštį, kad užpuls jūsų lizdą. Apsaugokite savo kiaušinius šioje įdomus žaidimas paukščių vagims.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 10799 kartus internete. Klasifikacija 1768 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 716 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 10799 kartus
Ginti savo lizdą

Medžiojamieji paukščiai. Moteriška oranžinė paukštis padėjo kiaušinius lizde. Mėlyni paukščiai yra vagys, kurie nori pavogti vaiko kiaušinius. Jūs turite apsaugoti savo sėklų kukurūzų šaudymo kitus paukščius. Jūs turite būti atsargūs, vagių, kurie žiūri savo ateities vaikus. Miške yra puikus pranešimas, kur yra šis paukštis lizdą su kiaušiniais. Šaulys paukščiams nepasiekia, kur kiaušinių. Tikrai smagiai jei turite pakankamai įgūdžių su žymeklį tikslas ir šaudyti. Atgraso vagis ir apsaugoti tai, kas tavo.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Ginti savo lizdą naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Ginti savo lizdą. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Ginti savo lizdą ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Ginti savo lizdą yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Ginti savo lizdą, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Ginti savo lizdą
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!