Online Žaidimai

Flying Pig

Žaidimas gyvūnai

Flying pig

Flying Pig Įvertinimas: 10/10

Flying pig žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūs turite padėti mažai kiaulių, kuris nori skristi per orą. Jūs turite pirkti parduotuvėje sparnus ir skrydžių atnaujinimų ilgiau. Surinkite visus obuolius ir vaisių radote pirkti atnaujinimus ir skristi didesnis nei bet kada. Venkite plaukioja viščiukų ir lietaus debesys.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5445 kartus internete. Klasifikacija 3669 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 10.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Įvertinimas grindžiamas 2 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5445 kartus
Flying Pig

Iššūkis, kuriame jūs turite padėti mažai kiaulių, kad skrenda į dangų. Surinkite žvaigždžių, vaisių ir viską, ko jums rasti danguje pirkti naujinius cecho į charakterį. Venkite plaukioja viščiukų ir lietaus debesys, kurie padės jums prarasti žaidimą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Flying Pig naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Flying Pig. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Flying Pig ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Flying Pig yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Flying Pig, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Flying Pig
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!