Online Žaidimai

Erdvė Šunų Helicopter

Žaidimas gyvūnai

Erdvė Šunų helicopter

Erdvė Šunų Helicopter Įvertinimas: 7/10

Erdvė Šunų helicopter žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Jūsų erdvė katė tapo įstrigo vienoje oloje, ir jūs turite kontroliuoti savo gagatas pakuoti vairuoti saugai. Viskas, ką jums reikia padaryti, Jums reikia paspausti ir laikyti bet kur ekrane perkelti savo katę, ir atleiskite eiti. Venkite uolų ir olos sienos, bet ir surinkti kuo daugiau monetų, kaip jūs galite. Kaip toli žemyn urvo jūs galite padaryti?

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5986 kartus internete. Klasifikacija 3336 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 14 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5986 kartus
Erdvė Šunų Helicopter

Tai klasikinis žaidimas helicopter, išskyrus sraigtasparnis yra katė dabar. Norėdami žaisti, laikykite mygtuką helicopter išlaikyti ore. Jei jūs atleiskite, sraigtasparnis laisvai kristi. Jei per ilgai laikykite nuspaudę mygtuką, jis skris per didelis ir paspauskite olos viršaus. Taigi pabandykite pasiekti pusiausvyrą ir skristi savo sraigtasparnį saugai.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Erdvė Šunų Helicopter naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Erdvė Šunų Helicopter. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Erdvė Šunų Helicopter ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Erdvė Šunų Helicopter yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Erdvė Šunų Helicopter, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Erdvė Šunų Helicopter
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136579
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80564
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!