Online Žaidimai

Drontas Medžioklė

Žaidimas gyvūnai

Drontas medžioklė

Drontas Medžioklė Įvertinimas: 7/10

Drontas medžioklė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, viskas, ką turite padaryti, tai šaudyti į Drontas. Siekiant yra svarbiausia žaidimo dalis, ir jūs galite nušauti spustelėję kairįjį pelės mygtuką. Būkite atsargūs, ne eikvoti savo kulkas, nes jūs tik gauti 5 kadrų per raundą. Pamatysite kulka indikatorių apatiniame kairiajame ekrano dalyje. Fotografavimo Drontas be trūksta, gausite rezultatą daugiklį. Didesnis daugiklis, tuo greičiau jūs stovo iki taškų. Dėl pasiekti drontas praleidote, gausite X, ir jūs akivaizdžiai nenorite gaišti jų. Jei jums 6, žaidimas yra per.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5436 kartus internete. Klasifikacija 3617 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 4 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5436 kartus
Drontas Medžioklė

Pasibaigus žaidimo pabaigoje jūs galite įvesti savo vardą ir pamatysite, kur jūs stovite prieš visas kitas Drontas medžiotojai. Jei žaidimas yra ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi, galite keisti kokybės parametrus spustelėję Q raidė viršutiniame kairiajame kampe, arba paspaudus Q klavišą ant jūsų klaviatūros. Padidinti savo rezultatą pataikyti visus iš eilės Drontas be trūkstamų bet kurį iš jų. Į Drontas bus pakeisti kryptį staiga, todėl saugoti akis dėl jų judėjimą. Drontas gali eiti už debesų ir kitų kliūčių, todėl reikia žinoti, kur jie yra. Dėl Insane sunkumų, jūs turite tik vieną kadrą kiekvienam Drontas, todėl būkite atsargūs, ne eikvoti šoviniai.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Drontas Medžioklė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Drontas Medžioklė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Drontas Medžioklė ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Drontas Medžioklė yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Drontas Medžioklė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Drontas Medžioklė
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!