Online Žaidimai

Čarlis ir antis

Žaidimas gyvūnai

Čarlis ir antis

Čarlis ir antis Įvertinimas: 6/10

Čarlis ir antis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir patekti į ekrano apačioje. Surinkite visus prizus galite kiekvieno lygio. Mario stiliaus platformos žaidimas apie mielas ančių pavadino Charlie.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 204394 kartus internete. Klasifikacija 42 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 25350 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 204394 kartus
Čarlis ir antis

Nustatykite antis turi keliauti visus lygius. Su rodyklių klavišus antis veda per miško gamtovaizdžio iš ekrano į ekraną. Kiti gyvūnai priešai ir bando nužudyti mūsų herojus. Tiesiog touch gali tave užmušti. Galite šokinėti ant gyvūnų baigti juos taip pat galite šokinėti aukščiau. Yra deimantų ir aukso monetos, kurių galite imtis, siekiant gauti papildomų taškų kiekvienam žaidimui. Kiekvienas lygis turi šiek tiek sunkiau.Labai įdomus ir įtraukiantis žaidimas. Eina ilgą kelią su mūsų draugų ančių ir surinkti visus aukso, kaip įmanoma. Vykdyti ir šokinėti per lygius, rinkti galios langų ir pabandyti išgyventi. Instrukcijos: bandyti gauti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus ir šokinėti ant priešų žudyti juos.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Čarlis ir antis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Čarlis ir antis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Čarlis ir antis ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Čarlis ir antis yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Čarlis ir antis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Čarlis ir antis
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136689
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80692
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!

Pieno ŽAISTI ►

Pieno

6
6 iš 10 - 3834 balsai
Sužaista
59931
kartus

Pieno karves, kol jie gauna per visą ir sprogti!