Online Žaidimai

Bitės ir Gėlės

Žaidimas gyvūnai

Bitės ir gėlės

Bitės ir Gėlės Įvertinimas: 4/10

Bitės ir gėlės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jums yra bičių, kad turi rinkti gėlės, išvengti bičių poilsio. Bitės yra skraidančių vabzdžių, kurie yra santykių su vapsvos ir skruzdėlės. Jie yra žinomi už savo vaidmenį apdulkinimas ir gamybos medaus bei bičių vaško gamybą. Tikrinti, paspauskite mygtuką kairę pelės rinkti gėles ir sutrinkite bites. Jūs pele išstumti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 9386 kartus internete. Klasifikacija 1669 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 674 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 9386 kartus
Bitės ir Gėlės

bitės, gėlės, vabzdžiai,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Bitės ir Gėlės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Bitės ir Gėlės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Bitės ir Gėlės ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Bitės ir Gėlės yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Bitės ir Gėlės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Bitės ir Gėlės
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25342 balsai
Sužaista
202287
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8390 balsai
Sužaista
134763
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8094 balsai
Sužaista
78688
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!