Online Žaidimai

beždžionių rasė

Žaidimas gyvūnai

Beždžionių rasė

Beždžionių rasė Įvertinimas: 6/10

Beždžionių rasė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Žaisti prieš laikrodžio Bananų brūkšnys kur lenktynių metu prie finišo linijos. Atraskite nuorodos ir naujais įgūdžiais, siekiant pagerinti savo veiklos rezultatus. Sekite bananų takas laimėti prieš laikrodžio ir magistro sienos šokinėjimą. Instrukcijos: naudokite rodyklių klavišus perkelkite. beždžionė gali pereiti į orą (o tai sunkiau). Padarykite savo kelią į patrankos kamuolys, renkant daug bananų galite kelyje.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 14892 kartus internete. Klasifikacija 1176 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 1298 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 14892 kartus
beždžionių rasė

Beždžionių, bananų, rasės, platformos,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas beždžionių rasė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas beždžionių rasė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas beždžionių rasė ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas beždžionių rasė yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas beždžionių rasė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

beždžionių rasė
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!