Online Žaidimai

Restoranai Vabzdžiai

Žaidimas gyvūnai

Restoranai vabzdžiai

Restoranai Vabzdžiai Įvertinimas: 5/10

Restoranai vabzdžiai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūs esate chameleonas reikia valgyti vabzdžių. Kad galėtumėte žaisti jums naudoti savo kalbą, turite nukreipti pelę ir spustelėkite mesti prieš gyvūnų kalba. Jūs turite būti atsargūs, nes turite tik dešimt bandymų kiekviename lygyje. Sugauti kuo daugiau klaidų, kaip galite pereiti lygį ir laimėti žaidimą. Yra įvairių rūšių gyvūnų, spalvų ir dydžių, ir kiekvienas jų turi skirtingą rezultatą. Pagauk muses ir vapsvos ir uždirbti taškų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 14407 kartus internete. Klasifikacija 1318 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 600 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 14407 kartus
Restoranai Vabzdžiai

Šaudymo žaidimas.Chameleonas turi minta muses. Norėdami pradėti žaidimą, jūs turite padaryti, gaudyti muses. Naudokite pelę, kaip kontroliuoti, kad būtų siekiama ir šaudyti žaidimą nuo vabzdžių. Jūs turite sugauti kaip daug klaidų, įgyti daugiau taškų. Vabzdžiai skristi į naktį ir jūs turite baigti, nes daugelis iš jų. Turite dešimt bandymų su liežuviu visais lygmenimis.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Restoranai Vabzdžiai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Restoranai Vabzdžiai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Restoranai Vabzdžiai ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Restoranai Vabzdžiai yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Restoranai Vabzdžiai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Restoranai Vabzdžiai
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136579
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80564
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!