Online Žaidimai

Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso

Žaidimas gyvūnai

Restoranai apelsinai, pieno ir kokoso

Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso Įvertinimas: 5/10

Restoranai apelsinai, pieno ir kokoso žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūs turite valgyti apelsinus, kokosus ir akiniai pieno uždirbti taškų per 2 min ir išvengti priešų. Galite naudoti rodyklių klavišus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 15429 kartus internete. Klasifikacija 1135 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 670 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 15429 kartus
Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso

atogrąžų vaisiai, Viduržemio vaisių, žinduolių gyvūnų,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Restoranai Apelsinai, Pieno ir Kokoso
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204394
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136689
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80692
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!