Online Žaidimai

Gyvūnai Zanzibaras

Žaidimas gyvūnai

Gyvūnai zanzibaras

Gyvūnai Zanzibaras Įvertinimas: 3/10

Gyvūnai zanzibaras žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Tai nemokama, paprasta ir smagu internetinis žaidimas apie gyvūnus Zanzibaras turi tris žaidimo tipus, vieną kiekvienam gyvūnui. Naudokite pelę, kad žaisti. Jūs turite išvengti kliūčių ir rinkti taškus judindami pelę per žaidimo aikštelės.Žaidimas tinka vaikams ir visų žaidėjų rūšių.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 23739 kartus internete. Klasifikacija 757 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 2020 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 23739 kartus
Gyvūnai Zanzibaras

Zanzibaras reiškia "pakrantė juodi" ir yra viena iš Tanzanijos. Yra daug gyvūnijos ten, kaip šiame žaidime gyvūnų, o taip pat medžioklės aikštelė. Medžioklė yra kažkas, jūs turite išvengti šiame žaidime.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Gyvūnai Zanzibaras naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas Gyvūnai Zanzibaras. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Gyvūnai Zanzibaras ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas Gyvūnai Zanzibaras yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Gyvūnai Zanzibaras, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Gyvūnai Zanzibaras
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136580
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80565
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!